Aktuality z nemocnice

Vážení pacienti,

s potěšením oznamujeme, že do týmu nemocnice sv. Alžběty nastoupila prof. MUDr. Martina Vašáková, Ph. D.
Její specializace pro odbornou péči je alergologie, klinická imunologie a pneumologie.
Objednání k paní profesorce Vašákové je možné prostřednictvím recepce - tel.kontakt: 221 969 338-339.

Provozní doba recepce 7/8 2019

Během letních měsíců bude upravena provozní doba recepce.
Po-čt 6:30-17:00 hod pá 6:30-16:00 hod

Festival Na Hlavu

Jménem paní primářky MUDr. Arety Elischer, bychom Vás rádi pozvali na 3.ročník filmového Festivalu o duševním zdraví a mysli Na hlavu, konaného ve dnech 31. 1. – 3. 2. 2019 v Městské knihovně v Praze, Mariánské náměstí 1.
Po skončení filmu „Láska“ bude probíhat diskuze vedena naší paní primářkou.

Program festivalu : http://festivalnahlavu.cz/program/

Pokud by měl někdo zájem, je srdečně vítán.

Poplatky za ubytovací služby

Vážení klienti,
hlavním posláním Nemocnice sv. Alžběty je poskytování kvalitní, bezpečné a odborné zdravotní péče založené na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve prospěch zdraví a kvality poskytovaných služeb.
Naším cílem je, abyste se v našem zdravotnickém zařízení během hospitalizace cítili co nejlépe, snažíme se o zlepšení prostředí z hlediska estetického a bezpečnostních podmínek,
a proto jsme se rozhodli vybavit pokoje o nové vybavení:
  • elektrická polohovatelná lůžka s antidekubitními matracemi,
  • šatní skříně,
  • jídelní stůl,
  • noční stolky,
  • servírovací stolky,
  • a ve vyhrazených pokojích je Vám k dispozici televize a lednička.
Dále Vám nabízíme možnost placené rozšířené péče nad rámec úhrady zdravotní pojišťovny:
  • rozšířená rehabilitace
  • masáže
  • antidekubitní matrace s kompresorem
  • manikúra, pedikúra
  • kadeřnice.

Na základě komfortního vybavení pokojů a nabídky rozšířené péče budou ubytovací služby v Nemocnici sv. Alžběty
s platností od 1. 7. 2018 zpoplatněny.
Informace o cenách a způsobu úhrady jsou uvedeny v Ceníku za ubytovací služby (viz oddělení LDN, formuláře ke stažení).

Oznámení o ukončení smluvního vztahu s VZP v oboru alergologie a klinická imunologie

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že došlo k ukončení smluvního vztahu ze strany Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) v oboru alergologie a klinická imunologie.
Vzniklá situace nám velice mrzí, v případě zajištění zdravotní péče v tomto oboru se prosím obraťte na příslušnou pobočku VZP.